Mini przyłbica na nos i usta PL

Mini przyłbica na nos i usta PL

8,93 zł /szt.

Netto

10,99 zł /szt.

Brutto
Kolor
  • Szary
  • Biały
  • czarny
  • Niebieski
  • Żółty
  • Różowy

Mini Przyłbica Ochronna

Lepiej chroni tylko szczepionka 

Okazja! Tylko 9,99 zł sztuka zapakowana w kartonik!

Mini przyłbice to trzecia – po maskach antywirusowych i przyłbicach – generacja środków ochronnych, zmniejszających ryzyko zachorowania na COVID-19. Producent udoskonalił produkt, bazując na doświadczeniach użytkowników. Wiele niedogodności, które znamy z poprzednich wersji, zniknęło bezpowrotnie.

Jak zrobić przyłbicę lekką i wygodną?

Mini Przyłbica jest wygodniejsza niż zwykła przyłbica. Waży jedynie 10 gramów. Jest mniejsza i bardziej poręczna. Nie zasłania oczu i nie ogranicza pola widzenia. Nie osadza się niej para. Można nosić okulary i cieszyć się pełnym komfortem! To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują długotrwałej ochrony np.: osoby, spędzające wiele godzin w pracy.

Mini przyłbica czy maseczka?

W Mini Przyłbicy oddycha się łatwiej niż w masce – bez żadnych przeszkód Nieskrępowany dostęp powietrza docenią astmatycy oraz osoby, cierpiące na dolegliwości układu oddechowego. W przeciwieństwie do maski, skóra pod Mini Przyłbicą nie poci się. Szminka nie rozmazuje się. Trudniej przyłbicę zgubić. Nie trzeba też zdejmować jej w razie identyfikacji np.: w urzędzie.

Maseczki, przyłbice… Najlepsza Mini Przyłbica!

Mini przyłbica to krok na przód w walce z COVID-19. Jej liczne zalety doceniają użytkownicy oraz specjaliści w dziedzinie ochrony zdrowia publicznego.

·         Bezpieczna: ogranicza rozprzestrzenianie się COVID-19, wirusa grypy oraz chorób bakteryjnych.

·         Trwała. Wykonana z mocnego plastiku. Można ją prać i czyścić nawet 30 razy.  Będzie służyć przez długie miesiące.

·         Uniwersalna. Jeden rozmiar, pasujący do każdego rozmiaru głowy.

·         Spełniająca normy. Czyni zadość wymaganiom Ministerstwa Zdrowia, odnośnie do sprzętu służącego ochronie zdrowia publicznego.

·         Przyjazna środowisku naturalnemu. Do jej produkcji zużyto mniej plastiku niż ma to miejsce w tradycyjnych przyłbicach.

·         Dezynfekcji przyłbic? Drobiazg! Aby utrzymać Mini Przyłbicę w czystości, wystarczy gąbka, mydło oraz woda o temperaturze do 40°C.

Zamiast maseczki przyłbica w wersji mini

Kupując Mini Przyłbice, przyczynisz się do ochrony zdrowia nas wszystkich. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, poznaj specyfikację tego niezwykłego produktu.

·         Przeźroczysta osłona przyłbicy, wykonana z polietylenu o wysokiej przenikalności światła. Ułatwia komunikację. Stanowi barierę nie do przebycia dla wirusów i bakterii.

·         Regulowany docisk do nosa zapobiega parowaniu okularów.

·         Szeroka gama kolorów: żółty, biały, drapieżny różowy, seledynowy, pomarańczowy, granatowy i klasyczny czarny. Możesz nosić Mini Przyłbicę, pasującą do ubrania lub wyrażającą nastrój.

·         Polski produkt. Stworzony w Łodzi – mieście o wspaniałej tradycji włókienniczej, z materiałów najwyższej jakości.

Gwarantujemy bezpieczeństwo przesyłki. Nasze Mini Przyłbice są zapakowane w solidnych pudełkach.

Dla kogo Mini Przyłbice ochronne?

Polecamy Mini Przyłbice pracownikom biurowym, pracownikom sektora przemysłowego, służbom mundurowym i porządkowym. Wszystkim, którzy – z racji wykonywanego zawodu – wchodzą w interakcje z innymi ludźmi tj. fryzjerom, kosmetyczkom, kurierom, restauratorom i sprzedawcom. Mini Przyłbice zwiększają bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli w szkołach. Rekomendujemy je naszym seniorom, aby nie ryzykowali i cieszyli się zdrowiem.

Mini Przyłbice – cennik

Cena detaliczna do 100 sztuk podana jest w ofercie.

Cena hurtowa za 1 sztukę:

Powyżej 100 szt.-8,99 netto

Powyżej 300 szt.-7,99 netto

Powyżej 700 szt.-7,49 netto

Więcej niż 1500 szt.-6,99 netto

Do podanej ceny należy doliczyć 23% VAT.

Mini przyłbice są zapakowane w kartonowe pudełka, które są dodawane gratis do produktu.

198 Przedmioty
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.