Dezynfekujący preparat do...
Dezynfekujący preparat do...

Dezynfekujący preparat do zabezpieczania masek ochronnych JONAMI SREBRA Silver Protect

kod EAN – 5907441032452
Obecnie brak na stanie

15,99 zł /szt.

Netto

19,67 zł /szt.

Brutto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu to 100.

Rewolucyjny produkt dezynfekujący do zabezpieczenia masek ochronnych jonami srebra. Jedyny taki na rynku! Tworzy barierę nie do przejścia dla wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów i grzybów. Przy tym jednocześnie doskonale dezynfekując materiał, na który został rozpylony. Niszczenie pierwszych mikroorganizmów zaczyna się już po około 6 minutach od aplikacji. Wykazuje swoje właściwości biobójcze przez cały czas pozostawania zagnieżdżonych nanocząsteczek srebra w podłożu, tak głęboko jak głęboko sięgnie natryskiwany środek. Osłabienie lub całkowite zakończenie biobójczej funkcji preparatu następuje dopiero przy zniszczeniu mechanicznym stworzonej powłoki - np. podczas prania. 

Preparat jest bardzo wydajny – jedna butelka wystarczy aż na 100 aplikacji! Dodatkowo, środek sprzedawany jest w szklanych pojemnikach z atomizerem, które po zużyciu preparatu możesz ponownie wykorzystać!

Sposób użycia: Produkt należy rozpylić kilkukrotnie na maseczce po obu jej stronach, pozostawić do wyschnięcia. Powtarzać zabieg po każdym praniu.

 

Cechy produktu:

·         produkt dezynfekujący do zabezpieczenia maseczek ochronnych

·         wykazuje działanie antywirusowe, antybakteryjne i antygrzybiczne

·         bardzo wydajny – wystarczy aż na 100 aplikacji!

·         bezpieczny dla otoczenia i alergików, nieszkodliwy dla ludzkiego zdrowia.

·         ekologiczne opakowanie

·         posiada atest PZH

·         kod EAN – 5907441032452

·         dostępne pojemności: 100 ml

Brak opinii

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.