Misją naszej firmy jest zapewnienie Polakom stałego dostępu do maseczek i innych środków ochrony osobistej. Wiemy, że nie jest to misja prosta do zrealizowania –  teraz, w okresie pandemii, popyt na towary jest ogromny. Uważamy jednak, że decyzja o nakazie noszenia maseczek ochronnych jest słuszna –  są one zdecydowanie najlepszą ze znanych form ochrony zbiorowej. Dlatego dołożymy wszelkich starań, żeby dzięki naszej hurtowni każdy mógł zaopatrzyć się we wszystko, co zapewni skuteczną ochronę przed bakteriami i wirusami – w tym koronawirusem SARS-CoV-2.  

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bezpieczne i posiadają stosowne certyfikaty. Posiadamy najbardziej popularne, a co za tym idzie - najczęściej stosowane, maseczki chirurgiczne jednorazowego użytku. Stwarzają fizyczną barierę między błonami śluzowymi, a potencjalnym zanieczyszczeniem. Stanowią bardzo skuteczną barierę dla aerozoli, w których obecne są wirusy. W naszej ofercie znajdą Państwo również półmaski z filtrem N95 oraz FFP2, których z kolei zadaniem jest zatrzymywanie pyłów zawieszonych w powietrzu i aerozoli. Składają się nie tylko z materiału (o bardzo gęstym splocie), ale także z filtra oczyszczającego. Zarówno CDC jak i WHO zalecają, aby w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 używać masek ochronnych o filtrach N95 lub FFP2. Same maseczki to oczywiście nie wszystko - ich noszenie daje oczekiwane rezultaty jedynie wtedy, gdy jest połączone z częstym myciem rąk wodą z mydłem lub ich dezynfekowaniem środkami na bazie alkoholu, które również znajdą Państwo w naszej hurtowni. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem. 

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.